Mötley Crüe zagrał pierwszy koncert z Johnem 5 na gitarze [WIDEO]

/ 11 lutego, 2023


Mötley Crüe wrócił na scenę. Po raz pierwszy z grupą zagrał John 5.


Kilka miesięcy temu zespół Mötley Crüe poinformował, że jego wieloletni gitarzysta Mick Mars nie weźmie udziału w tegorocznych koncertach. Mick Mars od młodości cierpi na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, które utrudnia mu poruszanie się. Jak napisano w komunikacie – obecnie „nie jest w stanie sprostać rygorom życia w trasie”. Jego miejsce zajął John 5 znany między innymi ze współpracy z Robem Halfordem, Robem Zombie i Marilyn Manson. Pracował też z Nikkim Sixxem przy ścieżce dźwiękowej do „The Dirt” oraz w L.A. Rats.

10 lutego w Atlantic City odbył się pierwszy koncert nowego składu Mötley Crüe. Poniżej możecie zobaczyć jego fragmenty.

Nikki Sixx odpowiadał w internecie na pytania fanów. Odnośnie wyboru Johna 5 powiedział:

John spełnia wszystkie warunki. Jest niesamowitym gitarzystą. Szanuje naszą muzykę. Jest kurewsko zabawny. Ma już pewną historię z nami. I napisaliśmy razem parę wielkich hitów. Od czterech dekad jest żołnierzem, tak jak my. Będziemy razem kontynuowali tradycję i spełnimy życzenie Micka, żeby koncertować jako Mötley Crüe.

Def Leppard i Mötley Crüe zagrają w Polsce 31 maja 2023 roku. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Bilety są już w sprzedaży, jednak ich cena dla niektórych fanów jest zaporowa.

KOMENTARZE

Przeczytaj także