„Może pora z tym skończyć”. Film Charliego Kaufmana na pierwszej zapowiedzi [WIDEO]

/ 7 sierpnia, 2020

Film „Może pora z tym skończyć” będzie miał swoją premierę 4 września tego roku, a pojawi się na platformie Netflix. Za utrzymaną w klimacie horroru psychologicznego produkcję odpowiedzialny jest Charlie Kaufman, czyli zdobywca Oscara za scenariusz do „Zakochanego bez pamięci”. Żeby tego było mało, zdjęcia do nowego filmu przygotował Łukasz Żal – dwukrotnie nominowany do Oscara (za „Idę” oraz „Zimną wojnę”).

Mimo wątpliwości, co do swojego związku, młoda kobieta (Jessie Buckley) wyjeżdża ze swoim nowym chłopakiem (Jesse Plemons) na jego rodzinną farmę, na której zostaje uwięziona z powodu śnieżycy w towarzystwie matki (Toni Collette) i ojca (David Thewlis) Jake’a. Pobyt ten sprawia, że kobieta zaczyna kwestionować wszystko, co dotąd sądziła na temat siebie, swojego chłopaka i wielu innych rzeczy

– napisano w opisie „Może pora z tym skończyć”.

%%REKLAMA%%

Warto nadmienić, że scenariusz przygotowany przez Kafmana powstał na motywach powieści o tym samym tytule autorstwa Iaina Reida. Poniżej znajdziecie trailer „Może pora z tym skończyć”:


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także