Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zapowiedź „Od nowa” [WIDEO]

/ 7 sierpnia, 2020

Gwiazdami serialu „Od nowa” będą Nicole Kidman oraz Hugh Grant. Produkcja opowie o bogatym małżeństwie (w głównych rolach wymieniona wcześniej dwójka) z Nowego Jorku, które poddane zostało serii dramatycznych wydarzeń, których początkiem będzie porwanie Grace Sachs (Kidman). Szybko okaże się, że cała sprawa ma charakter polityczny.

Co równie ciekawe, za reżyserię „Od nowa” odpowiedzialna jest Susanne Bier, czyli twórczyni niezwykle popularnego „Nie otwieraj oczu”. Scenariusz przygotował natomiast David E. Kelley („Wielkie kłamstewka”). Jak podaje HBO, nowa produkcja będzie miniserialem, co oznacza, że historia zamknie się w kilku odcinkach jednego sezonu.

Poniżej opublikowany właśnie trailer „Od nowa”:

„Od nowa” trafi na platformę HBO Go 26 października 2020 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także