Mr. Big z kolejną zapowiedzią nowej płyty [WIDEO]

/ 24 czerwca, 2024
fot. Bartek Koziczyński

Już w lipcu premiera nowej płyty Mr. Big. Zanim ta ujrzy światło dzienne, już teraz możemy zapoznać się z drugim promującym ją singlem.


Mr. Big powraca z nowym albumem studyjnym. Płyta zatytułowana „Ten” ukaże się 12 lipca. Zespół, który jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej, nagrał swój pierwszy od 2017 roku album.

Grupa opublikowała jakiś czas temu klip do utworu „Good Luck Trying”, a teraz pochwaliła się kolejną zapowiedzią płyty „Ten”, czyli kompozycją „Up On You”:

Wokalista Eric Martin w niedawnym wywiadzie dla „Wired In The Empire” powiedział:

Wszyscy się zgodziliśmy, że powinniśmy dalej nagrywać płyty. Z powodu naszych napiętych grafików ukończenie tej płyty było dość trudne, ale sama praca przebiegła dość szybko. Najdłużej zajęło nam wybranie okładki. Nie potrafiliśmy się co do niej zgodzić. Szaleństwo. Dawno nam się wyczerpały pomysły na okładki. Paul Gilbert jest rysownikiem, poprosiłem go więc, by narysował nas w formie kreskówkowych postaci, a my wymyślimy tytuł. To nam zajęło najwięcej czasu. Mam nadzieję, że nagramy jeszcze jeden album ale kto wie. Tworzenie okładki do tej płyty było męczące.

O nowym albumie niedawno na łamach „Teraz Rocka” opowiadał perkusista Mr. Big, Nick D’Virgilio:

Nagraliśmy nową płytę. Podpisali kontrakt na nowy album, ja zagrałem na bębnach. Chyba zostanie wydany w okolicy lata, ale nie wiem dokładnie kiedy. To naprawdę fajna płyta, zawiera świetne piosenki.

Mr. Big w ramach pożegnalnej trasy koncertowej zagra we Wrocławiu – koncert odbędzie się 6 sierpnia w Centrum Koncertowym A2.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także