Mr. Big ujawnił szczegóły nowej płyty

/ 7 maja, 2024


Mr. Big, który żegna się ze sceną, nie zaprzestaje działalności studyjnej. Grupa ujawniła szczegóły albumu.


Mr. Big powraca z nowym albumem studyjnym. Płyta zatytułowana „Ten” ukaże się 12 lipca. Zespół, który jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej nagrał swój pierwszy od 2017 roku album.

Wokalista Eric Martin w niedawnym wywiadzie dla „Wired In The Empire” powiedział:

Wszyscy się zgodziliśmy, że powinniśmy dalej nagrywać płyty. Z powodu naszych napiętych grafików ukończenie tej płyty było dość trudne, ale sama praca przebiegła dość szybko. Najdłużej zajęło nam wybranie okładki. Nie potrafiliśmy się co do niej zgodzić. Szaleństwo. Dawno nam się wyczerpały pomysły na okładki. Paul Gilbert jest rysownikiem, poprosiłem go więc, by narysował nas w formie kreskówkowych postaci, a my wymyślimy tytuł. To nam zajęło najwięcej czasu. Mam nadzieję, że nagramy jeszcze jeden album ale kto wie. Tworzenie okładki do tej płyty było męczące.

O nowym albumie niedawno na łamach „Teraz Rocka” opowiadał perkusista Mr. Big, Nick D’Virgilio:

Nagraliśmy nową płytę. Podpisali kontrakt na nowy album, ja zagrałem na bębnach. Chyba zostanie wydany w okolicy lata, ale nie wiem dokładnie kiedy. To naprawdę fajna płyta, zawiera świetne piosenki.

Na płycie „Ten” znajdą się następujące utwory.

1. Good Luck Trying
2. I Am You
3. Right Outta Here
4. Sunday Morning Kinda Girl
5. Who We Are
6. As Good As It Gets
7. What Were You Thinking
8. Courageous
9. Up On You
10. The Frame
11. See No Okapi (instrumental – Japan bonus track)

Mr. Big w ramach pożegnalnej trasy koncertowej zagra we Wrocławiu – koncert odbędzie się 6 sierpnia w Centrum Koncertowym A2.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także