Muzycy Electric Light Orchestra zagrają w Polsce. Bilety w sprzedaży

/ 6 lutego, 2017

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom fanów, organizator Festiwalu Legend Rocka zaprosił na tegoroczną imprezę The Orchestra starring former members of Electric Light Orchestra. Od 17 lat The Orchestra koncertuje po całym świecie grając porywające wersje niezapomnianych przebojów wylansowanych przez Electric Light Orchestra

Kup bilety na koncert The Orchestra

Założyciel zespołu wokalista i gitarzysta Jeff Lynne rozwiązał ELO w 1986 r. Wtedy też jego partner, perkusista Bev Bevan powołał do życia ELO Part II, które po jego odejściu w 1999 r przybrało ze względów prawnych nazwę The Orchestra.

Formacja zagra w Dolinie Charlotty już 12 lipca tego roku. O godzinie 10:00 do sprzedaży trafiły bilety na koncert The Orchestra, który odbędzie się w związku z 11. Festiwalem Legend Rocka. W skład zespołu wchodzą:

  • Mik Kaminski – członek ELO i ELO Part II grający na słynnych skrzypcach „Blue Violin”
  • Louis Clark – członek ELO i ELO Part II uchodzący za mistrza orkiestrowych instrumentów klawiszowych
  • Eric Troyer – członek ELO Part II, wokal, instrumenty klawiszowe, gitara
  • Parthenon Huxley – członek ELO Part II, gitara, wokal
  • Gordon Townsend – członek ELO Part II, perkusja
  • Glen Burtnik – członek ELO Part II, wokal, bas

ARW, czyli legendarni muzycy Yes

Niedawno ogłoszono inną gwiazdę 11. Festiwalu Legend Rocka. Pod szyldem „ARW” spotkają się trzech legendarni muzycy zespołu Yes, czyli Jon AndersonTrevor Rabin i Rick Wakeman. Rozpoczęli oni świetnie przyjętą trasę koncertową jeszcze w ubiegłym roku, ale widząc zainteresowanie – postanowili zorganizować koncerty w roku 2017.

Przy tej okazji odwiedzą również Polskę, gdzie zagrają 13 lipca. Rzecz będzie działa się oczywiście w Dolinie Charlotty.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także