Myles Kennedy (Alter Bridge, Slash) zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 11 czerwca, 2024


Do Polski na solowy koncert przyjedzie Myles Kennedy – wokalista znany z zespołów Alter Bridge i The Conspirators Slasha.


Myles Kennedy wielokrotnie odwiedzał Polskę, ale zawsze jako wokalista Alter Bridge lub Slasha. Teraz po raz pierwszy przyjedzie jako artysta solowy. Kennedy zagra 7 listopada 2024 roku w warszawskiej Progresji w ramach trasy promującej jego nowy album „The Art Of Letting Go„. Towarzyszyć mu będzie Black River Delta. Bilety na koncert trafią do sprzedaży 14 czerwca o 10.00 u organizatora, Knockout Music.

Myles Kennedy zaczynał swoją karierę pod koniec lat 80. Występował w zespołach grających jazz i rock progresywny, ale przełomem było jego dołączenie do zespołu Alter Bridge w 2003 roku powstałym na gruzach Creed. Z Alter Bridge nagrał już siedem albumów.

W 2010 roku Kennedy zaśpiewał na płycie Slasha, a potem dołączył do jego zespołu i wraz z The Conspirators koncertuje i nagrywa ze Slashem płyty.

Jako artysta solowy zadebiutował w 2018 roku albumem „Year Of The Tiger”. W tym roku ukaże się jego trzeci solowy album „The Art Of Letting Go” (zobacz szczegóły albumu).

Poniżej możecie obejrzeć klip do „Say What You Will„, który go promuje.

KOMENTARZE

Przeczytaj także