Pol’and’Rock Festival ogłosił gwiazdę, która poróżniła fanów. Organizatorzy przesadzili?

/ 11 czerwca, 2024


Na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival wystąpi gwiazda, której ogłoszenie wzbudza emocje. Niekoniecznie pozytywne.


Poznajemy kolejne gwiazdy, które wystąpią na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival. Zwykle kolejne ogłoszenia wzbudzają pozytywne emocje fanów, ale najnowsze fanów dość poróżniło. Organizatorzy poinformowali właśnie, że w tym roku na imprezie wystąpi zespół Ich Troje.

Grupa, która pod koniec lat 90. odniosła duży komercyjny sukces za sprawą takich utworów, jak „Powiedz” czy „A wszystko to” (w rzeczywistości będącym przeróbką „Alles aus Liebe” niemieckiego zespołu Die Toten Hosen) zagra w tym roku na małej scenie. W komentarzach pod postem zawrzało. Część osób twierdziła, że tym razem organizatorzy przesadzili, inni jednak uważają, że i tak wszyscy będą chóralnie śpiewać „Powiedz”.

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024 roku. Podobnie jak w tym i poprzednich latach – na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Wiadomo jednocześnie, czy impreza wróci kiedykolwiek do Kostrzyna nad Odrą.

Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców, oczywiście poza wspomnianą wyżej Comą, są Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Flogging Molly, T.Love, Less Than Jake, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także