Myles Kennedy o nowej płycie ze Slashem: „Wszystko idzie naprawdę dobrze”

/ 19 lutego, 2021

Myles Kennedy niedawno zapowiedział nowy solowy album, ale wiele wskazuje na to, że w tym roku otrzymamy więcej muzyki od wokalisty Alter Bridge.


Tym razem jednak będzie ona efektem współpracy ze Slashem oraz członkami zespołu The Conspirators. Następczyni płyty „Living the Dream” może pojawić się znacznie wcześniej, niż niektórzy zakładali.

Podczas rozmowy z SiriusXM Kennedy powiedział, jak postępują prace nad kolejną płytą Slasha:

Zajmujemy się pisaniem od kilku miesięcy, nagrywamy dema. Wszystko idzie naprawdę dobrze, więc trzymajcie kciuki, żeby coś ujrzało światło dzienne wcześniej, niż później

– zakończył.

Slash wraz z Mylsem Kennedym oraz The Conspirators wydał już trzy albumy, a ich owocna współpraca trwa od 2012 roku. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że muzycy pracują nad premierowym materiałem, ale jak do tej pory nie pojawiały się aż tak konkretne wypowiedzi, jak ta powyższa.

Myles Kennedy zapowiedział nową płytę

Myles Kennedy wykorzystał niedawny okres pandemii, by sfinalizować swój drugi solowy album. Efektem końcowym jest nowa, ekscytująca płyta „The Ides Of March”, która łączy miłość Mylesa do rocka, bluesa i country. Krążek ten ukaże się 14 maja 2021 roku nakładem Napalm Records. 

Tracklista „The Ides Of March”:

 1. Get Along                           
 2. A Thousand Words
 3. In Stride
 4. The Ides of March
 5. Wake Me When It’s Over
 6. Love Rain Down
 7. Tell It Like It Is
 8. Moonshot
 9. Wanderlust Begins
 10. Sifting Through The Fire
 11. Worried Mind

Okładka nowej płyty:

KOMENTARZE

Przeczytaj także