Myles Kennedy publikuje kolejny utwór z solowej płyty [WIDEO]

/ 21 stycznia, 2018

Haunted By Design” to tytuł drugiego utworu, jaki poznaliśmy z debiutanckiej solowej płyty Mylesa Kennedy’ego – wokalisty Alter Bridge i Slasha.

Dolores O'Riordan: podejrzenie popełnienia samobójstwa

Do utworu powstał animowany teledysk z tekstem, który możecie obejrzeć poniżej.

Debiutancki album Mylesa Kennedy’ego ukaże się 9 marca 2018 roku. Cała płyta opowiadać będzie o trudnym dla wokalisty okresie, kiedy stracił ojca.

Ojciec Mylesa Kennedy’ego należał do założonego pod koniec XIX wieku Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki, którego członkowie unikają leczenia farmakologicznego, wierząc, że tylko głęboka wiara w Boga potrafi wyleczyć z choroby.

Myles Kennedy w wywiadzie dla Eddiego Trunka tłumaczył:

Rok 1974, w którym zmarł mój ojciec, był rokiem tygrysa. Ojciec zmarł na zapalenie wyrostka, gdyż odmówił wizyty u lekarza. Zmarł pewnej nocy we śnie, gdyż wdało się zakażenie. Nie zdawał sobie sprawy, że to wyrostek, bo nie poszedł do lekarza. Interesujące jest to, że rozchorował się jakieś osiem tygodni wcześniej. Bardzo cierpiał. Możliwe, że wyrostek pękł już wtedy. Infekcja mogła się toczyć od jakiegoś czasu. Pewnego ranka matka znalazła go martwego.

Moi dziadkowie z obu stron byli członkami Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki i także zmarli, gdyż nie chcieli pójść do lekarza.

Samo mówienie o tym jest bardzo frustrujące.

Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki liczy ponad 2 miliony wyznawców w ponad 60 krajach. Według statystyk opublikowanych przez „The Atlantic Monthly” śmiertelność wśród nich jest wyższa niż przeciętna.

Na solowej płycie Myles Kennedy zagrał nie tylko na gitarze, ale też na lap steel, mandolinie, banjo i basie. Na „Year Of The Tiger” znajdzie się 12 następujących kompozycji:

 1. Year Of The Tiger
 2. The Great Beyond
 3. Blind Faith
 4. Devil On The Wall
 5. Ghost of Shangri La
 6. Turning Stones
 7. Haunted By Design
 8. Mother
 9. Nothing But A Name
 10. Love Can Only Heal
 11. Songbird
 12. One Fine Day

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także