Napalm Death i Brujeria na jednym koncercie w Polsce

/ 24 stycznia, 2017

Legendy ciężkiego grania przyjadą na jeden występ do Polski na zaproszenie Knock Out Productions. Koncert zespołów Napalm Death, Brujeria i Iron Reagan odbędzie się 4 maja 2017 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Bilety w cenie 85 PLN (przedsprzedaż) i 100 PLN (w dniu koncertu).

Jim Carrey fanem Napalm Death

Napalm Death to brytyjski zespół grindcore’owy, który zadebiutował w 1987 roku albumem „Scum”. Ich utwory są szybkie, krótkie, ostre i wypełnione niebywałą energią. Grupie przewodzi charyzmatyczny wokalista Mark „Barney” Greenway, którego osobowość sceniczna skupia uwagę widzów. Ostatni album Napalm Death ukazał się w 2015 roku pod tytułem „Apex Predator – Easy Meat”. Pochodzi z niego utwór „Smash A Single Digit”.

Napalm Death: „Smash A Single Digit”.

Brujeria to amerykański zespół grind/hardcore’owy, który powstał w 1989 roku w Los Angeles. Grupa występuje w maskach, śpiewa po hiszpańsku, a w jej skład na przestrzeni lat wchodziły takie znane osoby, jak Dino Cazares (Fear Factory) czy Billy Gould (Faith No More). Obecnie na scenie udzielają się między innymi Shane Embury (Napalm Death) i Jeffrey Walker (Carcass). Najnowszy album grupy nosi tytuł „Pocho Aztlan” i ukazał się w 2016 roku.

Brujeria: „No Aceptan Imitaciones”

Iron Reagan to przedstawiciel crossover i hardcore punk, powstały w 2012 roku, w którego skład wchodzą członkowie grup Municipal Waste, A.N.S. i Darkest Hour. Grupa szybko zdobyła kontrakt Relapse Record, a jej atutem są żywiołowe koncerty. W tym roku ukaże się trzeci album zespołu, zatytułowany „Crossover Ministry”, zapowiadany utworem „Bleed the Fifth”

Iron Reagan: „Bleed the Fifth”

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także