„Narcos”. Premiera czwartego sezonu serialu jeszcze w tym roku!

/ 19 lipca, 2018

W Meksyku trwają właśnie zdjęcia do czwartej edycji serialu „Narcos”, który – jak zapowiedział gigant streamingowy – swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Michael Peña i Diego Luna – to aktorzy, których zobaczymy w głównych rolach nadchodzącej produkcji.

„The Crown”. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające trzeci sezon serialu

Netflix, po trzech sezonach, porzuca temat kolumbijskich karteli narkotykowych, i tym razem akcja będzie toczyć się w Meksyku. Dlatego też twórcy zmienili lekko tytuł całości – „Narcos: Mexico”. Przeniesiemy się trzy dekady wstecz, aby przyjrzeć się narodzinom handlarzy z Guadalajary.

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna; zdjęcie główne newsa – przyp. szy) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña; zdjęcie poniżej – przyp. szy) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem

– możemy przeczytać w opisie nadchodzącego sezonu serialu, który cieszył się ogromną popularnością na całym świecie, również w naszym kraju.

Serial produkuje Gaumont Television dla Netfliksa. Producentami wykonawczymi są czwartego sezonu są José Padilha, Eric Newman, Doug Miro oraz Carlo Bernard.

W grudniu, ubiegłego roku, pojawił się w sieci pierwszy teaser produkcji:

Przypomnijmy: w pierwszych dwóch sezonach cyklu głównym bohaterem był Pablo Escobar, który później został zabity. Natomiast w ostatniej części serialu amerykańska agencja antynarkotykowa DEA walczyła z kolumbijskim kartelem z Cali.

szy I fot: materiały prasowe

KOMENTARZE

Przeczytaj także