Natalia Nykiel zaskoczyła nowym utworem [WIDEO]

/ 1 lipca, 2020

Po bardzo alternatywnym i odważnym mini albumie „Origo” Natalia Nykiel robi muzyczną voltę o 180 stopni. Countrowy „Atlantyk” to zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni.

Natalia Nykiel prezentując się w nowej odsłonie, zdaje się potwierdzać, że doszła do miejsca w karierze, w którym nie musi już niczego ani sobie, ani innym udowadniać. A może, aby opowiedzieć o miłości, powinniśmy właśnie sięgać po najprostsze środki wyrazu.

Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia Nykiel nie wyważa otwartych drzwi. Otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Beck’a czy Beyonce.

%%REKLAMA%%

Posłuchajcie nowego utworu artystki zatytułowanego „Atlantyk”:


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także