Nergal (Behemoth): AC/DC wyda nową płytę z Brianem Johnsonem [WIDEO]

/ 7 grudnia, 2019

Plotki o nowej płycie AC/DC powracają od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie spotkały się z oficjalnym potwierdzeniem zespołu. Nieco tajemnicy odsłonił natomiast Adam Nergal Darski w wywiadzie z „Loudwire”.

Me And That Man zapowiada nową płytę i trasę

Lider Behemotha i Me And That Man powiedział:

Wiem, że powstaje nowy album AC/DC. Ukaże się wkrótce. Będą tam odrzuty z sesji „Rock Or Bust”. Czego oczekuję? Ni mniej, ni więcej tylko rytmu i gitar Angusa i Malcolma. Tyle. Brian Johnson wrócił do zespołu.

Zapytany przez dziennikarza, czy nie ma nic przeciwko, że to się nagrywa, Nergal odparł:

Jeśli wynikną jakieś problemy prawne biorę winę na siebie.

Fragment rozmowy możecie obejrzeć poniżej.

Jego wieści potwierdził Dee Snider z Twister Sister pisząc:

RIP Malcolm Young, ale pozostali czterej członkowie powrócili z utworami, jakie Malcolm napisał, kiedy jeszcze żył. Jego miejsce zajął Stevie Young.

Kilka dni temu basista AC/DC, Cliff Williams pojawił się na scenie podczas koncertu kower bandu 24 Carat, wykonując z nim utwór „You Shook Me All Night Long”.

%%REKLAMA%%

Plotki o nagraniach nowej płyty AC/DC krążą od wielu miesięcy. Grupa ponoć pracuje nad albumem w Vancouver, a mają się znaleźć na nim utwory, skomponowane jeszcze z udziałem zmarłego w 2017 roku Malcolma Younga.

Ostatnio na kilka niewygodnych pytań dotyczących nowej płyty odpowiedzieć musiał wieloletni inżynier dźwięku AC/DC, Mike Fraser. Tony „Jack the Bear” Mantz zapytał go o plotki dotyczące prac w studiu nagraniowym:

Hmm… Mogę powiedzieć, że byliśmy w studiu i nad czymś pracowaliśmy. Nie mogę niestety na razie mówić, co tam przygotowaliśmy…

Zapytany został również, czy w studiu pracował z nimi Brian Johnson. Odparł jedynie – śmiejąc się – „tak mi się wydaje”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także