Nergal pracuje nad nowymi płytami Me And That Man i Behemoth

/ 31 maja, 2020

Chociaż nowa płyta Me And That Man wyszła zaledwie dwa miesiące temu, już powstają nowe utwory zespołu. Ponadto Nergal pracuje także nad utworami Behemotha i wkrótce zamierza wejść do studia.

W wywiadzie dla „Kerrang!” Nergal powiedział:

Pracujemy z Me And That Man nad nową płytą. Właśnie jadę do studia, ale nie mogę powiedzieć, jak ta płyta będzie brzmiała, bo jest różnorodna. Będzie na niej więcej szybkich, punkowych numerów w stylu The Clash.

W domu pracuję też nad utworami Behemotha. Wkrótce wyślę je Inferno i Orionowi, a oni w domu dodadzą swoje rzeczy. Mamy już parę kawałków, a w lipcu zamierzamy nad nimi pracować wspólnie.

%%REKLAMA%%

Ostatni album Behemotha ukazał się w 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”. Tymczasem w tym tygodniu Behemoth wydał płytę EP „A Forest”, na której znalazła się przeróbka utworu The Cure i dwa niepublikowane wcześniej nagrania z sesji do ostatniej płyty.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także