Nergal ujawnił pierwsze szczegóły nowej płyty Behemoth

/ 4 czerwca, 2020

Chociaż prace nad nową płytą Behemotha są dopiero na wczesnym etapie, Adam Nergal Darski jest już pewien co do jednej rzeczy.

W wywiadzie dla „Knotfest” powiedział:

Mam taką wizję, że następny album Beheomtha nie powinien trwać dłużej niż 40 minut. Czuję to, ale trudno mi to wyjaśnić. Nie chcę nagrywać płyty, która będzie trwała 50-60 minut, nie chcę przytłaczać ludzi muzyką.

Wcześniej, w wywiadzie dla „Kerrang!” Nergal mówił, że jest dopiero na etapie komponowania utworów:

Wkrótce wyślę je Inferno i Orionowi, a oni w domu dodadzą swoje rzeczy. Mamy już parę kawałków, a w lipcu zamierzamy nad nimi pracować wspólnie.

%%REKLAMA%%

Ostatni album Behemotha ukazał się w 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”. Tymczasem pod koniec maja Behemoth wydał płytę EP „A Forest”, na której znalazła się przeróbka utworu The Cure i dwa niepublikowane wcześniej nagrania z sesji do ostatniej płyty.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także