Netflix pokazał nowy zwiastun „Stranger Things 4” [WIDEO]

/ 27 września, 2021

Trailer zatytułowany „Dom Creela” właśnie pojawił się w sieci.


Na nowy sezon „Stranger Things” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo jego premierę zapowiedziano na 2022 rok, ale Netflix już podgrzewa atmosferę!

Właśnie w sieci pojawił się kolejny już zwiastun serialu, jednego z największych hitów platformy Netflix. Niespełna dwuminutowy trailer prezentujemy poniżej:

W obsadzie „Stranger Things 4” pojawiły się nowe twarze. Jedną z nich jest Amybeth McNulty, znana jako Ania z Zielonego Wzgórza, z innego serialu Netflixa Ania, nie Anna”. Zagra ona Vicky, „wyluzowaną i wygadaną kujonkę, która zwróci uwagę jednego z głównych bohaterów”. Do składu dołączy też Miles Truitt jako koszykarz Patrick i Grace Van Dien jako Chrissie, czyli najpopularniejsza dziewczyna w Hawkins High skrywająca mroczny sekret.

Już wcześniej ogłoszono, że w serialu pojawi się Robert Englund (znany z roli Freddiego Kruegera z „Koszmaru z ulicy Wiązów”). Oprócz Englunda obsadę nowego sezonu „Stranger Things” zasilą między innymi Jamie Campbell Bower („Harry Potter”) i Tom Wlaschiha („Gra o tron”).

KOMENTARZE

Przeczytaj także