Polski „The Office” – data premiery i pierwszy teaser [WIDEO]

/ 21 września, 2021

Zapowiedziany jakiś czas temu serial „Biuro” – polska wersja słynnego „The Office” – doczekał się pierwszego zwiastuna. Zdradzono również datę jego premiery.


The Office” to serial komediowy nakręcony w stylu mockumentary. Jego twórcą i pomysłodawcą jest brytyjski komik Ricky Gervais, a brytyjska wersja serialu zadebiutowała w 2001 roku i doczekała się dwóch sezonów.

Znacznie większą popularność zdobył jednak amerykański odpowiednik, który zadebiutował w 2005 roku i doczekał się aż dziewięciu sezonów. W roli głównej wystąpił tam Steve Carell. Później serial doczekał się różnych wersji, między innymi niemieckiej, francuskiej i czeskiej.

Niedawno zapowiedziano powstanie polskiej wersji „The Office”. Realizacją zajmie się Canal + Polska, a w rolach głównych wystąpią m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz.

Właśnie ogłoszono, że wszystkie odcinki serialu „Biuro” zadebiutują 22 października tego roku. Zaprezentowano również pierwszy teaser polskiej produkcji:

Małgorzata Seck, wiceprezeska zarządu ds. programowych Canal + cytowana przez portal „Gazeta” powiedziała kilka tygodni temu:

Na realizację polskiej wersji kultowego formatu zdecydowaliśmy się, bo na polskim rynku brakuje śmiałej, jakościowej komedii. Pierwowzór ma walor uniwersalny: świetnie się sprawdza i ogląda na całym świecie, w czasach pandemii tęsknimy za biurową codziennością i spoglądamy na nią z pewną nostalgią.

KOMENTARZE

Przeczytaj także