Netflix zapowiedział nowy polski serial. O czym opowie „Otwórz oczy”?

/ 18 listopada, 2020


Platforma poinformowała właśnie, że w przyszłym roku swoją premierę będzie miał nowy polski serial oryginalny zatytułowany „Otwórz oczy”.


Netflix ogłosił właśnie, że w 2021 roku na platformie zadebiutuje serial „Otwórz oczy”, który będzie kolejną polską produkcją oryginalną. Co ciekawe, jest on już nakręcony, a przygotowanie jest już na etapie postprodukcji.

W sieci pojawiły się pierwsze kadry z serialu:

„Otwórz oczy” będzie serialem młodzieżowym z elementami tajemnicy oraz science fiction. Reżyserią zajęła się Anna Jadowska („Erotica 2022”, „Dzikie róże”), a scenariuszem Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska, którzy pracowali na powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk „Druga szansa”.

Bohaterką serialu będzie nastoletnia Julka, która – po wypadku – trafiła do ośrodka leczenia amnezji. W trakcie kuracji zaczyna mieć dziwne sny, które zaczynają mieszać jej się z rzeczywistością. Postanawia uciec z ośrodka, żeby odkryć prawdę o otaczającym ją świecie, który wydaje jej się czymś innym, niż wygląda na pierwszy rzut oka.

Główną rolę zagra Maria Wawreniuk, a w serialu zobaczymy również Ignacego Lissa.

KOMENTARZE

Przeczytaj także