„The Grand Tour” powraca! Zobacz zapowiedź nowego odcinka specjalnego [WIDEO]

/ 19 listopada, 2020


Nowy odcinek specjalny „The Grand Tour” zadebiutuje już w drugiej połowie grudnia!


Po odejściu z „Top Gear” James May, Jeremy Clarkson i Richard Hammond w 2016 roku wystartowali z nowym programem motoryzacyjnym „The Grand Tour”. Podpisali umowę z platformą Amazon i ponownie osiągnęli niesamowity sukces. Produkcja okazała się hitem i powstały jej trzy pełne sezony.

Kilka miesięcy temu prowadzący poinformowali, że formuła się wyczerpała, ale nie odchodzą. Zapowiedzieli, że będą od teraz publikowali odcinki specjalne, które pojawiać się będą nieregularnie. Ostatnim jest „Seaman Special” z końcówki 2019 roku.

Oczekiwanie na nowy odcinek dobiegło końca, ponieważ twórcy „The Grand Tour” opublikowali właśnie zapowiedź nowego odcinka zatytułowanego „A Massive Hunt”. Będzie on miał swoją premierę 18 grudnia na platformie Amazon Prime Video:

Tym razem James May, Jeremy Clarkson i Richard Hammond wybiorą się do Madagaskaru, gdzie poszukiwać będą zaginionego skarbu. Choć w ostatnim odcinku zrezygnowali z samochodów, tym razem ponownie wyruszą w swoich ulubionych – lekko zmodyfikowanych – pojazdach.

KOMENTARZE

Przeczytaj także