NeuOberschlesien zapowiada nowy album

/ 19 października, 2017

Płyta zespołu NeuOberschlesien ukaże się 10 listopada tego roku nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów, a także bonus. Została zatytułowana po prostu „3”

Coma. Nowy teledysk i muzyk w składzie [WIDEO]

Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości. Efektem tych działań jest album – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla zespołu rockowego pazura.

Wydawnictwo zapowiada opublikowany w lipcu singiel „Fart”:

Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów, a także prozaicznych spraw. „3” jest więc płytą wyjątkową, a towarzyszyć jej będzie trasa koncertowa w całej Polsce. Kolejne daty pojawiają się na Fecebooku formacji.

Płytę nagrali muzycy zespołu: Michał Stawiński, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski i Łukasz Sztaba. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.

Okładka:

mg | fot. Andrzej Wiktor

KOMENTARZE

Przeczytaj także