Nickelback i Lady Gaga w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

/ 25 lutego, 2019

Program „Twoja twarz brzmi znajomo” powrócił na antenę telewizji z kolejną edycją. W najnowszym odcinku mogliśmy zobaczyć, jak polskie gwiazdy wcielają się w takich artystów jak Nickelback i Lady Gaga.

Oscary 2019. Lista zwycięzców

Antek Szymkiewicz wystąpił jako Chad Kroeger – wokalista i gitarzysta kanadyjskiego zespołu Nickelback. Zaśpiewał największy przebój grupy, czyli wydany w 2001 roku „How You Remind Me”.

Natomiast Mateusz Ziółko i Rafał Szatan wcielili się w Lady Gagę i Bradleya Coopera, śpiewając nagrodzoną Oscarem piosenkę „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

%%REKLAMA%%

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także