Nickelback powraca z singlem „San Quentin”. To zapowiedź nowej płyty! [WIDEO]

/ 7 września, 2022

Opublikowany dziś singiel „San Quentin” stanowi pierwszą zapowiedź nowej płyty zespołu Nickelback.


Zdobywcy diamentowych i platynowych płyt, Kanadyjczycy z Nickelback ogłosili premierę swojego długo oczekiwanego, nowego albumu „Get Rollin’”, który ukaże się 18 listopada nakładem firmy BMG.

Płyta promowana jest opublikowanym właśnie singlem „San Quentin”. Album będzie dziesiątym studyjnym dokonaniem grupy i jej pierwszym premierowym materiałem od pięciu lat.

Utwór „San Quentin” został zainspirowany spotkaniem, jakie lider grupy, Chad Kroeger odbył naczelnikiem najsłynniejszej kalifornijskiej placówki o zaostrzonym rygorze. Tak powstała opowieść o sprytnej uciecze z więzienia…

Zespół Nickelback o nowej płycie:

Ostatnie kilka lat spędziliśmy, pracując nad płytą w tempie, które dało nam swobodę tworzenia. Dziś nie możemy się doczekać, żebyście wszyscy mogli posłuchać naszej nowej muzyki. Stęskniliśmy się za naszymi fanami i czekamy z niecierpliwością, żeby zaprezentować im nowe piosenki na żywo, więc ruszajmy – Get Rollin’!.

Dziesiąta płyta grupy – „Get Rollin’” i „Get Rollin’ (Deluxe)” – będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just One More”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu – w roku 2023.

KOMENTARZE

Przeczytaj także