Nicko McBrain (Iron Maiden) odmówił fanowi złożenia autografu. Dlaczego?

/ 17 listopada, 2019

Nicko McBrain został zapytany przez „Triple M”, jaka była najdziwniejsza rzecz, na jakiej został poproszony o złożenie autografu. Perkusista Iron Maiden przypomniał wtedy historię, jaka przytrafiła mu się w Brazylii.

Steve Harris komentuje pomysł trasy Iron Maiden i Judas Priest

Nicko McBrain powiedział:

Ktoś w Brazylii podszedł do mnie z ludzką czaszką. Byłem wtedy pod hotelem, kiedy podszedł do mnie dzieciak i zapytał: „Czy możesz to podpisać?”. Zapytałem skąd to ma, a on odparł, że dostał od ojca. Bóg raczy wiedzieć, skąd biorą te czaszki. Powiedziałem, że wygląda to na prawdziwą czaszkę, na co on odparł: „Bo jest”. Odparłem więc: „Nie dotknę tego” i odmówiłem złożenia autografu. Była to najdziwniejsza rzecz, na jakiej poproszono mnie o złożenie autografu.

Iron Maiden powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour. W związku z tą trasą zespół 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Wcześniejsze dwa koncerty grupy, które odbyły się w Krakowie, zostały całkowicie wyprzedane. Jako support zaprezentują się zespoły Within Temptation oraz Lord of the Lost. Bilety na koncert są w sprzedaży.

%%REKLAMA%%

Iron Maiden sukcesywnie wznawia całą swoją dyskografię. Pod koniec tego roku do sprzedaży trafi ostatnia seria takich wznowień. Obejmie ona płyty „Dance Of Death”, „A Matter Of Life And Death”, „The Final Frontier” i dwupłytowy album „The Book Of Souls” z 2015 roku. Tradycyjnie jedna z płyt ukaże się także w specjalnym boksie zawierającym figurkę Eddiego. W tej serii będzie to „A Matter Of Life And Death”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także