Robert Trujillo (Metallica) wróci do swojego dawnego zespołu

/ 17 listopada, 2019

Robert Trujillo dołączy do składu zespołu Infectious Grooves, który wystąpi 17 listopada w Sao Paulo z okazji urodzin brazylijskiego radia 89 A Radio Rock. W składzie zespołu pojawią się ponadto wokalista Mike Muir, gitarzysta Jim Martin (Faith No More), Dean Pleasants oraz perkusista Avenged Sevenfold, Brooks Wackerman.

Kirk Hammett wskazuje ulubiony horror

Infectious Grooves powstał w 1989 roku, a w jego składzie znalazło się część muzyków Suicidal Tendencies. Grupa zadebiutowała w 1991 roku albumem „The Plague That Makes Your Booty Move…It's the Infectious Grooves”. Grupa najbardziej aktywna była w latach 90. W późniejszych latach dochodziło jednak do okazjonalnych reaktywacji.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Metallica ogłosiła kolejne daty koncertów na 2020 roku. Grupa w kwietniu odbędzie trasę po Ameryce Południowej, a latem zagra serię festiwalowych występów w Stanach Zjednoczonych.

Metallica niedawno dała dwa występy z orkiestrą symfoniczną w ramach projektu „S&M2”. Relację z koncertów oraz więcej o samym projekcie przeczytacie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który jest aktualnie w sprzedaży.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także