Nie żyje żona wokalisty zespołu Korn

/ 18 sierpnia, 2018

Jak poinformował rzecznik Jonathana Davisa, zmarła żona wokalisty zespołu Korn. Deven Davis miała zaledwie 39 lat.

W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać:

Rodzina Davisów z żalem zawiadamia o niepowetowanej stracie Deven Davis. Prosimy o uszanowanie ich prywatności, a także prywatności tych, którzy byli blisko rodziny, w chwili żałoby. Dziękujemy za wyrazy miłości, wsparcia i zrozumienia w tym trudnym czasie.

Nie jest znana przyczyna śmierci Deven, jednak wiadomo, że 39-letnia była gwiazda porno, miała od dawna poważne problemy z narkotykami. Deven i Jonathan pobrali się w 2004 roku, jednak w 2016 roku wokalista Korn wniósł o rozwód i sprawa wciąż się toczyła. Jak podaje portal „TMZ” w dniu, w którym zmarła Deven, Jonathan wniósł do sądu o ograniczenie jej kontaktów z dziećmi z powodu przemocy domowej. Jonathan i Deven mieli dwóch synów: Pirate’a Howsmona Davisa (2005) i Zeppelina Howsoma Davisa (2007). Zgodnie z nakazem sądowym Deven nie mogła mieć kontaktu z żadnym z dwojga ich dzieci, a nawet z ich psem.

O śmierci Deven Davis poinformowano dzisiaj, jednak kobieta od tygodnia nie dawała znaku życia.

Pomimo trwającej od dwóch lat rozprawy rozwodowej, Jonathan i Deven czasami pokazywali się razem. W Sylwestra nagrali nawet film, w którym życzyli fanom udanego 2018 roku, a także informowali o swoich przedsięwzięciach charytatywnych.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także