Nirvana była przereklamowana? Menadżer Guns N' Roses odpowiada

/ 1 kwietnia, 2020

Były menadżer Guns N’ Roses, Alan Niven, w wywiadzie dla Mitcha Lafona wspominał dawne czasy, kiedy ten zespół rywalizował z Nirvaną o miano najpopularniejszego i najbardziej wpływowego zespołu rockowego. Zapytany został przez prowadzącego, czy uważa, że Nirvana była przereklamowana, a Kurt Cobain nie miał w ogóle talentu.

Odparł:

Nie uważam, żeby Cobain był pozbawiony talentu. Myślę, że był bardzo interesującym kompozytorem i wokalistą. Ale myślę, że Nirvana była przereklamowana. Byli dobrzy, ale nie aż tak dobrzy.

Nirvana zakończyła działalność w 1994 roku po śmierci Kurta Cobaina. Tymczasem Guns N’ Roses kilka lat temu reaktywowali się w częściowo klasycznym składzie. Grupa ma zaplanowane na ten rok dalsze koncerty, w tym w Polsce, na stadionie PGE Narodowy.

%%REKLAMA%%

A Wy uważacie, że Nirvana była przereklamowana, a Kurt Cobain nie miał talentu? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także