Tony Iommi (Black Sabbath) planuje wydać nową płytę

/ 1 kwietnia, 2020

Tony Iommi przyznał w wywiadzie dla magazynu „Guitarist”, że ma w planach wydanie nowej płyty.

Gitarzysta Black Sabbath powiedział:

Mam mnóstwo materiału. Powtarzam mojemu menadżerowi, Ralphowi, że chcę go porządnie nagrać, ale realizator, z którym pracowałem od lat, teraz zajmuje się innymi rzeczami. Chciałbym to nagrać, ale nie będę grał koncertów. Niedawno wpadł do mnie Brian May i dałem mu z cztery czy pięć płyt z riffami i powiedział: „Musisz je nagrać”.

%%REKLAMA%%

Tony twierdzi, że chciałby nagrać płytę z różnymi muzykami, na wzór albumu „Iommi” z 2000 roku, na którym udzielało się wielu znanych wokalistów.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf | fot. Thomas Lohnes

KOMENTARZE

Przeczytaj także