Nocny Kochanek wyda zapis koncertu z Przystanku Woodstock

/ 27 października, 2017

Nocny Kochanek do tegorocznego Przystanku Woodstock przebijać się musiał przez eliminacje, ale te dla zespołu okazały się jedynie formalnością. Ich występ eliminacyjny obserwowany był przez pełną salę rozentuzjazmowanych fanów, ale nawet nie umywa się to do tego, co miłośnicy formacji zgotowali podczas właściwego koncertu – na Głównej Scenie Przystanku Woodstock 5 sierpnia.

Metalmania 2018 – nowe zespoły w składzie

16 listopada swoją premierę będzie miało nowe wydawnictwo Nocnego Kochanka – CD i DVD zarejestrowane właśnie podczas 23. edycji Przystanku Woodstock. Poniżej możecie zobaczyć fragment tego pamiętnego koncertu, który rozpoczynał notabene trzeci dzień festiwalu: 

Poniżej z kolei udostępniamy zapowiedź koncertówki:

Grupa powstała w 2012 roku w Warszawie. Na swoim koncie ma dwa studyjne albumy: „Hewi Metal” (2015) oraz „Zdrajcy metalu” (2017). Nocny Kochanek to jeden z nielicznych – a może i jedyny – polski zespół metalowy, który muzykę, a przede wszystkim teksty, tworzy z ogromnym dystansem do samego siebie oraz do wizerunku, zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

Nocny Kochanek rozbierze się dla „Teraz Rocka”

Na łamy „Teraz Rocka” w tym roku powróciła, po kilkuletniej przerwie (i będzie ukazywać się co kwartał), rubryka Strip-tease.

Tym razem na tym „gorącym krześle” usiądzie, złożony z muzyków Night Mistress, Nocny Kochanek. Czekamy na pytania do muzyków Nocnego Kochanka. Czekamy na nie do 29 października (włącznie), czyli do najbliższej niedzieli, a przesyłać je należy na adres: striptease@terazrock.pl (z hasłem „Striptease” w tytule wiadomości).  

Wiemy, że są pytania, które chcielibyście zadać rodzimym gwiazdom rocka czy po prostu tym, których działalność ma odzew u szerokiej publiczności. Postanowiliśmy to Wam umożliwić.  Możecie pytać o wszystko (ale nie więcej niż TRZY PYTANIA na raz!), a nazwa rubryki –Strip-tease – ma przypominać, że chodzi o śmiałe akcje, mające służyć poznaniu nagiej prawdy.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także