Nocny Kochanek z przezabawnym klipem do ballady „Dziewczyna z kebabem” [WIDEO]

/ 28 września, 2017

Jedno z najczęstszych pytań  kierowanych do zespołu Nocny Kochanek to: „O czym będą teksty na nowej płycie?”. Odpowiedź pojawia się zawsze ta sama: „O tym, co zawsze – o miłości”. Uczucie często niełatwe, zaplątane, ale jakże silnie pojawia się także w klimatycznej balladzie „Dziewczyna z kebabem”, która budzi ogromne emocje i wywołuje fale wzruszeń na każdym koncercie formacji. 

U2 prezentują nowy klip

To właśnie do tego utworu zespół przygotował nowy, jak zawsze oryginalny i zabawny teledysk. Do pomocy zatrudnili najlepszych. Twórcy klipu – Grupa 13 – są jednymi z najbardziej docenianych w branży producentów wideo w Polsce. Stworzyli teledyski dla zespołów z najwyższej metalowej półki, takich jak: Behemoth, Belphegor, Amon Amarth, Decapitated czy Kreator. Autorem scenariusza, reżyserem oraz producentem klipu jest Dariusz Szermanowicz. Obraz powstał  30 sierpnia we Wrocławiu, a zdjęcia trwały tego dnia od rana do późnych godzin nocnych. 

Utwór pochodzi z ostatniego albumu zespołu, czyli opublikowanego na początku tego roku krążka zatytułowanego „Zdrajcy metalu”

Kochanek przed Scorpions

Zespół bardzo rzetelnie przygotowuje się do nadchodzącej trasy koncertowej, podczas której zagra ponad pięćdziesiąt koncertów. Nocny Kochanek postanowił w szczególny sposób przygotować się do swojego występu przed zespołem Scorpions.

To właśnie Nocny Kochanek będzie supportem legendy niemieckiego rocka podczas koncertu, który odbędzie się 1 grudnia w ERGO Arenie. Wciąż dostępne są bilety na ten występ. 

mg | fot. Grupa 13

KOMENTARZE

Przeczytaj także