Noel Gallagher: Liam zawsze miał w du*ie fanów Oasis

/ 18 grudnia, 2018

Liam i Noel Gallagherowie współtworzyli najpopularniejszy brytyjski zespół rockowy lat 90., jakim był Oasis. Grupa ostatecznie rozwiązała się w 2009 roku, a bracia działają na własną rękę. Wiele wskazuje, że tak pozostanie…

Liam Gallagher i Bono w popularnym programie rozrywkowym

Z jednej strony Liam Gallagher często sugeruje, że wcześniej czy później Oasis się reaktywuje, a z drugiej jego brat wyśmiewa publicznie te plany. Tym razem Noel wypowiedział się dla „Mojo” na temat powrotu zespołu i stosunku jego brata do fanów:

Liam chce to zrobić [reaktywować Oasis] z powodu swojego ego – zawsze miał w dupie fanów Oasis. Nie schodziłby ze sceny 25 razy w czasie swojej kariery, gdyby faktycznie mu na nich zależało.

Niedawno znów w mediach pojawił się temat reaktywacji zespołu w związku z imprezą w Slane Castle w Irlandii. Denis Desmond, szef firmy MCD, która wyszła z ofertą, mówi w wywiadzie dla „Extra”:

Liam powtarza, że pewnego dnia zespół wróci. Oferta na nich czeka i wiedzą o tym. Grali już w Slane z R.E.M. Stawka rośnie z tygodnia na tydzień.

Nie wiadomo, jakie pieniądze obecnie wchodzą w grę, ale Noel Gallagher wyjawił, za jaką kwotę jest gotów reaktywować Oasis:

Za 20 milionów funtów. Za jeden koncert to dość dobre pieniądze, co nie? Ale jeszcze nigdy nikt nie zaproponował mi takich pieniędzy.

To prawdopodobnie po raz kolejny zamyka temat powrotu Oasis na scenę. Bracia najpewniej dalej będą się wyzywali w mediach i jednocześnie kontynuowali swoje solowe, dość udane kariery.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także