Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

/ 16 kwietnia, 2019

Tym razem Kasia zaśpiewała z nietuzinkowym wokalistą i producentem, Baaschem. Nad piosenką pracowała z kolei ze swoim wieloletnim współpracownikiem Agimem Dzeljilji. Ten rozchwytywany producent występuje również z Noviką na scenie podczas koncertów. Po gorąco przyjętym koncercie w warszawskim Spatifie, Novika z zespołem wystąpi podczas festiwalu Spring Break w Poznaniu.

Za teledysk do „Emotiki” odpowiadają Urszula Morga (scenariusz, reżyseria), Grzegorz Myjkowski (zdjęcia) i Bartosz Mikołajczyk (montaż). Klip został zrealizowany w kwadracie, składa się z nakładających się na siebie obrazów podkreślających tempo miejskiego życia. „Emotika” opowiada bowiem o zagubieniu w rozpędzonej rzeczywistości, podstawowych wartościach i ich różnej interpretacji, o powszechnym zakłamaniu.

Zobaczcie sami:

Novika do tej pory kojarzona była z anglojęzycznym repertuarem, a na jej solowych albumach można było znaleźć jedynie pojedyncze akcenty w ojczystym języku. Na najnowszej płycie zgromadziła cztery polskojęzyczne utwory. Dwa z nich – „Para” i „Lekko” – zostały już wcześniej zobrazowane teledyskami. Większość tekstów Kasia napisała sama, w powstaniu trzech wsparli ją: Natalia Grosiak (Mikromusic), Kamil Durski (Lilly Hates Roses) i Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru).

%%REKLAMA%%

Płyta „Bez Cukru” ukazała się 18 stycznia tego roku.

mg | fot. Eliza Krakowka

KOMENTARZE

Przeczytaj także