Nowy Joker potwierdzony. Zaskakujący wybór!

/ 11 lipca, 2018

Amerykańskie media potwierdzają, że prace na „Jokerem” już się rozpoczęły, a w główną rolę wcieli się – ku zaskoczeniu wielu – Joaquin Phoenix. Reżyserem obrazu jest Todd Philips, a jednym z producentów sam Martin Scorsese.

Tommy Wiseau („The Room”) jako Joker [WIDEO]

Oto grafika, na której możemy pierwszy raz zobaczyć nowego Jokera:

Pierwszy klaps na planie filmu ma paść we wrześniu tego roku, premiera planowana  jest na przyszły rok – nie wiadomo na razie, kiedy dokładnie produkcja trafi do kin. Zdaniem dobrze poinformowanego „The Hollywood Reporter” film ma być utrzymany w klimacie kryminału, natomiast sam film ma być bardziej „wyrafinowany”. Całość oparta będzie oczywiście o uniwersum DC Comics.

Jared Leto Jokerem w innym filmie?

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące spin-offu, nowego pełnometrażowego filmu o Jokerze. Jared Leto nie tylko ma w nim zagrać główną rolę, ale również zajmie się produkcją. Nie znamy dodatkowych informacji dotyczących tej produkcji – interesujące jest przede wszystkim nazwisko reżysera, ale Warner Bros. na razie go nie zdradził.

Przypomnijmy, że wstępnie zapowiedziane zostały jeszcze dwa filmy z tego uniwersum. Warner Bros. potwierdził jakiś czas temu, że osobnego filmu doczeka się Harley Quinn (w tej roli oczywiście Margot Robbie) oraz planowane jest przygotowanie drugiej części „Legionu Samobójców”. Produkcje te jednak nie pojawią się wcześniej, niż w 2019 roku, choć niektóre źródła sugerują nawet rok 2020.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także