Of Monsters and Men zagrają koncert w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

/ 10 grudnia, 2019

Zespół Of Monsters and Men zagra w Polsce jeden koncert, który odbędzie się 7 lipca 2020 roku w warszawskim klubie Stodoła

Of Monsters and Men w Polsce – bilety

  • Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku 13 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 grudnia 10:00 – piątek, 13 grudnia 9:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster.pl: czwartek, 12 grudnia 10:00  – piątek, 13 grudnia 10:00

Aby nazwać historię tego zespołu „bajką” potrzeba było dużych pokładów determinacji i mocnego charakteru, które doprowadziły ich do miejsca w którym znaleźli się w 2019 roku. Na myśl, że minęło prawie dziesięć lat od powstania zespołu (z popiołów solowego projektu Nanny), wykrzykuję: „Jezu Chryste!”. Ostatnia dekada była wichurą całkowicie przekraczającym ich zbiorową wyobraźnię.

%%REKLAMA%%

Wszystko zaczęło się w 2011 roku kiedy to rozgłośnia radiowa 104,5 z Filadelfii zagrała demo piosenki „Little Talks”. Of Monsters and Men było wówczas świeżo powstałym zespołem, ale nagle znalazło się na językach każdego z branży. Podpisali kontrakt z wytwórnią Republic, pojechali na SXSW vanem a wrócili tour busem. Ich debiutancki album – który, jak wszyscy przyznali, został zasadniczo nagrany w jeden weekend – szybko ukazał się pod tytułem „My Head Is An Animal”. Szybko pokrył się multi-platyną. Następnie zespół zaczął koncertować, zdobywając doświadczenie zarówno w dużych salach koncertowych jak i na wielkich festiwalach.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także