The Neighbourhood przekładają polskie koncerty i… dodają kolejny [DATY, BILETY]

/ 10 grudnia, 2019

Trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood pierwotnie zaplanowana na luty 2020 roku decyzją grupy (w związku z premierą nowej płyty) zostaje przeniesiona na koniec przyszłego roku. Koncert w Warszawie, w Hali Torwar, odbędzie się 29 listopada 2020 roku. natomiast koncert w Krakowie, w Klubie Studio, odbędzie się 11 grudnia 2020 roku.

Bilety pierwotnie nabyte przez fanów na koncerty w lutym (13.02 Warszawa oraz 14.02 Kraków) zachowują swoja ważność i nie wymagają zamiany. Jak zapewnia organizator, wszyscy nabywcy biletów, którym nie odpowiada zmiana terminu trasy The Neighbourhood mogą je zwrócić w miejscu ich zakupu.

Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów koncertem w Krakowie 12 grudnia 2020 roku odbędzie się w tym mieście dodatkowy koncert. Bilety na to wydarzenie zostaną wkrótce wprowadzane do sprzedaży.

%%REKLAMA%%

Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu – w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. „Sweater Weather”. Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem – „I Love You”, drugi – również bardzo wysoko notowany „Wiped Out!” oraz trzeci album zatytułowany po prostu „The Neighbourhood”, który miał swoją premierę 9 marca 2018 roku.

Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: „Flowers”, „Scary Love”, „Nervous”, „Void”, „Softcore”, „Blue”, „Too Serious” oraz „Stuck With Me”. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. „I’m Sorry” oraz „Thank You”. Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane „The Love Collection”. W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego „Hard”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także