OFF Festival 2018. Zmiana w składzie imprezy

/ 2 sierpnia, 2018

– Zespół Bo Ningen zastąpi na Scenie Trójki Johna Mausa, który przerwał trasę ze względu na tragedię rodzinną. Jednym z członków ekipy Johna Mausa był Gary War. Muzyk również nie dotrze na nasz festiwal, a w przewidzianym dla niego czasie na Scenie Eksperymentalnej pojawi się jej kurator – Ariel Pink, który po swoim koncercie na Scenie Miasta Muzyki zaprasza na specjalny Dj Set – napisano w opublikowanym właśnie ogłoszeniu. OFF Festival rozpoczyna się już jutro.

OFF Festival. Jeden z artystów odwołał występ. Jest zastępstwo

Wpis:

Kolejna, dwunasta już, edycja jednego z najbardziej chwalonych przez zagraniczne media muzyczne festiwalu w naszym kraju odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów.

Podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu wystąpią m.in.: Kult gra „Spokojnie”, Charlotte Gainsbourg, Ariel Pink, Grizzly Bear, M.I.A, Turbonegro, Clap Your Hands Say Yeah z płytą „Some Loud Thunder”, …And You Will Know Us by the Trail of Dead grają „Source Tags & Codes”, Muchy czy The Brian Jonestown Massacre.

W ubiegłym roku brytyjski dziennik „The Guardian” wyróżnił Off Festival, który organizowany jest już od 11 lat – początkowo w Mysłowicach, a od 2010 roku w Katowicach. Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz – Artur Rojek.

Dziennikarze „The Guardian” pochwalili „mały festiwal w Katowicach”, który „zgromadził międzynarodową publiczność, dzięki ambitnej i intrygującej mieszance gwiazd”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także