OFF Festival 2020 odwołany. Przeczytaj oświadczenie organizatora!

/ 7 maja, 2020

Zaplanowany na 7-9 sierpnia tego roku OFF Festival 2020 nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa. Oświadczenie w tej sprawie wystosował właśnie organizator:

Przynosimy Wam wiadomość, której pewnie wszyscy się spodziewali, choć nikt nie chciał jej usłyszeć – OFF Festival Katowice nie odbędzie się w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związany z nią zakaz organizowania imprez masowych. Wrócimy za rok. Już przygotowujemy edycję, która Wam tę przerwę wynagrodzi. To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice.

Jest również informacja dotycząca zakupionych już biletów:

Wejściówki zakupione na OFF Festival Katowice 2020 będą ważne w 2021 roku i gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najniższej cenie. Zachowanie biletu to dla nas prawdziwe wsparcie, dzięki któremu możemy przezwyciężyć bieżące problemy i skupić się na organizacji kolejnej edycji.

W tym roku na festiwalu miało pojawić się wieli znakomitych wykonawców – chociażby: Iggy PopMac DeMarco, ShuraAlyona AlyonaFolamourBikini KillInjury ReserveLazarusPiernikowski czy Tropical Fuck Storm

%%REKLAMA%%

Poniżej oświadczenie organizatora w oryginale:


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także