OneRepublic z nową datą koncertu w Polsce

/ 10 listopada, 2020


Zespół OneRepublic podał właśnie daty przeniesionych koncertów. Przypomnijmy, że formacja ma w planie odwiedzić również Polskę.


Początkowo OneRepublic miało zagrać w Polsce 12 listopada tego roku, ale – co oczywiste – te plany nie mogły dojść do skutku. Grupa najpierw odwołała tournée, a teraz ogłosiła nowe daty. Tym samym OneRepublic zagra w Polsce 27 października 2021 roku, a koncert odbędzie się w COS Torwar.

OneRepublic mają w planach wydanie swojego piątego studyjnego albumu w przyszłym roku, a premiera została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. To właśnie z krążka zatytułowanego „Human” pochodzą wydane w 2019 single „Rescue Me“ i „Wanted“.

Poza współpracą z OneRepublic frontman zespołu – Ryan Tedder pracował również nad serią projektów z największymi postaciami muzyki pop, jako producent wykonawczy i współautor tekstów do albumu Jonas Brothers, a także pisząc hity dla takich gwiazd, jak Camila Cabello, P!nk, 5 Seconds of Summer, Sam Smith i Anitta. Tedder dzieli się także swoim doświadczeniem jako mentor w nowym amerykańskim programie „Songland“, którego jest także producentem. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu show.

KOMENTARZE

Przeczytaj także