Open'er Festival 2019. Karnety w promocyjnych cenach trafiły do sprzedaży

/ 4 września, 2018

Sprzedaż karnetów jeszcze przed ogłoszeniem wykonawców jest praktyką powszechną, ale nie dla wszystkich zrozumiałą. Nie zmienia to jednak faktu, że na kolejne edycje najpopularniejszych muzycznych imprez bilety wyprzedają się na długo przed ogłoszeniami headlinerów. W ten trend wpisuje się również Open’er Festival, który co roku przeznacza określoną pulę karnetów dla osób, które wolą nieco zaoszczędzić, ale kosztem poznania składu imprezy.

Właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki „Open'er Fan Tix” – specjalne, imienne karnety w najniższej, promocyjnej cenie: 439 PLN lub 539 PLN (z 5 dniowym polem namiotowym). Sprzedaż trwa do 12 września lub do wyczerpania puli na stronie – warto się spieszyć, ponieważ w ostatnich latach pula zmniejszała się niezwykle szybko!

Kto zagra w przyszłym roku na Open’erze?

Organizatorzy z pewnością mają już pierwsze typy, ale również publiczność mogła podpowiedzieć, którzy artyści powinni wystąpić na osiemnastej (!) odsłonie imprezy. Przez cały lipiec organizatorzy zbierali głosy od uczestników, którzy sugerowali im jakich wykonawców zaprosić w 2019 roku. Co z tego wyszło? Przekonamy się już za kilka miesięcy!

W tym roku organizatorzy Open’er Festivalu mogli pochwalić się całkowitym wyprzedaniem imprezy, co nie udawało im się w poprzednich latach. 

W tym roku na Open’erze wystąpili między innymi: Arctic MonkeysGorillazBruno MarsDepeche ModeMassive Attack, Nick Cave and the Bad Seeds czy David Byrne, a uzupełniła ich czołówka polskiej sceny – z Dawidem PodsiadłoTACONAFIDEKortezem Organkiem na czele.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także