Ray Wilson już pod koniec września zagra wyjątkowy koncert we Wrocławiu

/ 4 września, 2018

Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od narodzin jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny Raya Wilsona – jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów. Szkocki wokalista będzie świętował swoje 50. urodziny m.in tym wyjątkowym koncertem we Wrocławiu, który odbędzie się 29 września w Zaklętych Rewirach.

Ray Wilson – Genesis Classic – bilety:

  • 85 zł – stojące
  • 90 zł – stojące: Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketclub
  • 95 zł – stojące w dniu koncertu
  • 100 zł – siedzące nienumerowane
  • 105 zł – siedzące nienumerowane: Eventim, Ebilet, Biletomat.pl

Ray wraz ze swoim zespołem skupi się zarówno na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure, Stiltskin czy CUT. Zaprezentuje także twórczość związaną z grupą Genesis – od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te które współtworzył na albumie „Calling All Stations” (W tym roku mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu Genesis w Polsce – 1998r. Katowice). Na koncercie nie zabraknie niespodzianek muzycznych.

Ostatnie 2 lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, w 2016 roku na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty-  akustyczny „Song for a friend” oraz „Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. „Time and Distance”. 

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także