Open'er Festival całkowicie wyprzedany!

/ 5 lipca, 2018

Mamy za sobą pierwszy, ekscytujący dzień tegorocznego Open’era, a przed sobą jeszcze trzy dni wypełnione koncertami największych gwiazd. Będą je mogli zobaczyć jednak tylko ci, którzy już zaopatrzyli się w bilety lub karnety. Open’er Festival został wyprzedany.

Open'er Festival: Relacja z pierwszego dnia

Najszybciej wyprzedał się dzień drugi, czyli dzisiejszy. O braku biletów organizatorzy poinformowali już kilka dni temu. Teraz poinformowali, że nie ma biletów także na pozostałe dni.

Wczoraj w Gdyni wystąpili tacy artyści jak Arctic Monkeys, Nick Cave And The Bad Seeds, Noel Gallagher’s High Flying Birds i Dead Cross. Dzisiaj głównymi gwiazdami Open’era będą Depeche Mode i Massive Attack, a na festiwalowych scenach pojawią się także Organek, David Byrne i Mount Kimbie.

6 lipca będzie można posłuchać muzyki Kaleo, Gorillaz, Sigrid, a także tegorocznego polskiego zjawiska na scenie hiphopowej, czyli duetu Taconafide.

Ostatni dzień upłynie pod znakiem muzyki Dawida Podsiadło, Bruno Marsa, Post Malone i Years & Years.

Swój koncert odwołał natomiast Glass Animals. Na oficjalnym profilu w serwisie Facebook organizator przekazał wiadomość od formacji:

Jest nam bardzo przykro poinformować, o odwołaniu naszych występów na festiwalach: Open’er, Pohoda i Mad Cool. Nie było łatwo podjąć tę decyzję, ale wydarzenia ostatnich dni okazały się być poza naszą kontrolą. Wkrótce przedstawimy więcej informacji a teraz przyjmijcie nasze najgłębsze przeprosiny. Nigdy nie odwołaliśmy koncertów, dopóki naprawdę nie musieliśmy.

Na razie nie wiadomo, czy zorganizowane zostanie jakieś zastępstwo. Zespół miał pojawić się 7 lipca o godzinie 18:00 na głównej scenie.

Rozpiskę godzinową na poszczególne dni Open’era znajdziecie poniżej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także