Orange Warsaw Festival 2019 ogłosił nową gwiazdę

/ 6 marca, 2019

Orange Warsaw Festival 2019 wzbogacił się o kolejną gwiazdę. 1 czerwca na festiwalu wystąpi zespół The Raconteurs, w którym śpiewa Jack White.

Jack White opublikował nowe utwory The Raconteurs

Tegoroczna odsłona Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Wcześniej ogłoszone gwiazdy, które wystąpią na festiwalu to Cardi B, Solange, Troye Sivan i Marshmello.

Zespół The Raconteurs został założony przez Jacka White’a i Brendana Bensona. Grupa ma na koncie dwa albumy W 2006 roku ukazała się „Broken Boy Soldiers”, a w 2008 „Consolers of the Lonely”. Grupa wylansowała kilka przebojów, w tym „Steady, As She Goes” i „Salute Your Solution”. Na 2019 roku zespół zapowiedział wydanie nowego wydawnictwa. Pod koniec 2018 roku opublikował dwa nowe utwory.

%%REKLAMA%%

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. Organizatorem imprezy jest Alter Art.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także