Orange Warsaw Festival 2021. Organizator podjął decyzję dotyczącą imprezy [OŚWIADCZENIE]

/ 29 marca, 2021

Organizatorzy Orange Warsaw Festival podjęli decyzję, czy w obecnych okolicznościach tegoroczna impreza dojdzie do skutku.


Wiele zagranicznych festiwalu zostało odwołanych, a powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście pandemia COVID-19. W Polsce odwoływane są kolejne imprezy, a w tym gronie znalazło się Orange Warsaw Festival.

Organizator napisał na Facebooku:

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że planowane jest zorganizowanie Orange Warsaw Festival 2022:

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów – Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach.

Wpis w oryginale:

Festiwalowiczki, Festiwalowicze! Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw…

Opublikowany przez Orange Warsaw Festival Poniedziałek, 29 marca 2021
KOMENTARZE

Przeczytaj także