Ørganek. Kiedy pojawi się nowa płyta zespołu? [TYLKO U NAS]

/ 4 kwietnia, 2019

Pierwszy album dowodzonego przez Tomasza Organka zespołu opublikowany został w 2014 roku, kolejny – „Czarna Madonna” – dwa lata później. Mamy rok 2019, a nowej płyty zespołu Ørganek wciąż nie ma. W tych okolicznościach Jordan Babula, który przepytał lidera formacji na łamach kwietniowego „Teraz Rocka”, musiał zapytać kolejne studyjne wydawnictwo:

Wspomniałeś coś o planach na trzecią płytę – możesz je przybliżyć?

Nie mam jeszcze napisanych piosenek, ale mam sporo pomysłów i wiem, w którą chcę pójść stronę. Zrobiliśmy próbne nagrania i bardzo mi się podobają. Nie mogę się doczekać, kiedy zaczniemy to robić. Do końca września gramy koncerty, a potem zamilkniemy na pół roku i będziemy nagrywać. Jesienią wyjdzie singel, płyta – na wiosnę. Mam nadzieję, że będzie dla zespołu nowym początkiem, dlatego tak zależało mi na wydaniu tej reedycji, ze starszymi piosenkami, które nie weszły na żaden album, żeby zamknąć ten etap działalności zespołu. Chciałbym jeszcze raz się zabawić w robienie tego od nowa. Mam taką naturę, że jak jest już ułożony ten kopczyk z piasku, to korci mnie, żeby wsadzić szpadel i go rozwalić.

Całą rozmowę z Tomaszem Organkiem znajdziecie we wspomnianym, najnowszym numerze naszego pisma. Piszemy w nim również o Rival Sons, Mötley Crüe, Kingu Diamondzie i Mercyful Fate, Comie czy Stevenie Wilsonie. Kwietniowego „Teraz Rocka” znajdziecie w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także