Organizator Pol’and’Rock Festival zareagował na oświadczenie zespołu Limp Bizkit

/ 18 lipca, 2022

Tym razem organizator został wcześniej poinformowany o nieobecności jednej z największych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu.


W nocy z niedzieli na poniedziałek zespół Limp Bizkit poinformował, że zmuszony został do odwołania trasy koncertowej po Europie. Powodem były problemy zdrowotne i osobiste wokalisty formacji, Freda Dursta.

W oświadczeniu napisano między innymi:

Z powodu osobistych problemów zdrowotnych i na podstawie zalecenia mojego osobistego lekarza, aby zrobić sobie natychmiastową przerwę od koncertowania, Limp Bizkit będzie niestety musiał przełożyć swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku.

Przez pewien czas organizatorzy Pol’and’Rock Festivalu nie reagowali na wpis gwiazdy swojej imprezy, ale właśnie pojawiło się oświadczenie w tej sprawie:

Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Dziękujemy zespołowi za informację z wyprzedzeniem, pracujemy nad zapewnieniem równie dobrego zastępstwa, które ogłosimy w najbliższych dniach.

Pol’and’Rock Festival 2022 odbędzie się od 4 do 6 sierpnia na lotnisku Czaplinek–Broczyno w województwie zachodniopomorskim. W składzie znaleźli się tacy wykonawcy jak: Fun Lovin’ CriminalsTagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard czy Ferocious Dog.

Kto dołączy w ostatniej chwili dołączy do line-upu? Przekonamy się niedługo!

KOMENTARZE

Przeczytaj także