Pol’and’Rock 2022. Największa gwiazda imprezy odwołała europejską trasę koncertową

/ 18 lipca, 2022

Nie mamy najlepszych wiadomości dla osób, które wybierają się na tegoroczny Pol’and’Rock Festival.


Zespół Limp Bizkit zdecydował o odwołaniu trasy koncertowej po Europie. Amerykańska formacja miała być największą gwiazdą tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu.

W oświadczeniu Freda Dursta i zespołu przeczytać możemy:

Z powodu osobistych problemów zdrowotnych i na podstawie zalecenia mojego osobistego lekarza, aby zrobić sobie natychmiastową przerwę od koncertowania, Limp Bizkit będzie niestety musiał przełożyć swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku.

Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować dla naszych wiernych fanów, promotorów i personelu pomocniczego. Czekajcie na kolejne wiadomości.

Wpis w oryginale:

Na razie organizatorzy Pol’and’Rock Festivalu nie skomentowali oświadczenia zespołu Limp Bizkit.

Na pewno jednak, o czym w obszernym oświadczeniu pisał Jurek Owsiak, nie możemy mówić w tym roku o łatwej organizacji imprezy. Pośród wielu problemów, z jakimi spotkali się odpowiedzialni za festiwal, znalazł się kolejny związany z Limp Bizkit. Warto wspomnieć, że niedawno okazało się, że na imprezie nie pojawi się inna zagraniczna gwiazda – zespół The Exploited, który… zapomniał o tym fakcie poinformować organizatorów Pol’and’Rock Festvialu.

Pol’and’Rock Festival 2022 odbędzie się od 4 do 6 sierpnia na lotnisku Czaplinek–Broczyno w województwie zachodniopomorskim. W składzie znaleźli się tacy wykonawcy, jak: Fun Lovin’ CriminalsTagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard czy Ferocious Dog.

KOMENTARZE

Przeczytaj także