„Osierocony Brooklyn”. Zobacz trailer filmu w gwiazdorskiej obsadzie [WIDEO]

/ 23 sierpnia, 2019

Niedawno w sieci pojawił się utwór, który na potrzeby filmu „Osierocony Brooklyn” przygotowali Thom Yorke z Radiohead i Flea z Red Hot Chili Peppers. Muzyka to jednak zaledwie jeden z elementów świetnie zapowiadającego się filmu.

„Osierocony Brooklyn” to film Edwarda Nortona – zajął się on zarówno scenariuszem i reżyserią, jak i obsadził główną rolę. Produkcja będzie miała swoją polską premierę 3 stycznia 2020 roku i będzie opowiadała historię cierpiącego na zespół Tourette'a detektywa Lionela Essroga. Film jest adaptacją książki o tym samym tytule, którą napisał Jonathan Lethem. Poza wcześniej wymienionym, w filmie pojawią się takie sławy jak Bruce Willis, Willem Defoe czy Alec Baldwin.

Film doczekał się ponadto oficjalnego trailera, który opublikowany został w serwisie YouTube:

Za muzykę do filmu „Osierocony Brooklyn” odpowiedzialny jest między innymi sam Thom Yorke, lider zespołu Radiohead, który od pewnego czasu skupia się na solowych projektach. Opublikował właśnie pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu utwór „Daily Battles”, przy którego nagraniu pracował również Flea, basista Red Hot Chili Peppers.

%%REKLAMA%%

Niedawno opublikowany został solowy album Yorke’a zatytułowany „Anima”, wcześniej natomiast artysta pracował nad muzyką do filmu „Suspiria”. Ostatnie miesiące muzyk Radiohead poświęcił na pracę nad pobocznymi projektami, która – jak sam przyznał – przyniosła mu wiele satysfakcji.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także