O.S.T.R. i zespół Żywiołak stworzyli utwór na potrzeby gry [WIDEO]

/ 29 sierpnia, 2018

W oficjalnym komunikacie prasowym możemy przeczytać, że wspomniany utwór jest owocem współpracy O.S.T.R. i Żywiołaka na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Zgodnie z zamysłem twórców World of Tanks” tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk. Kompozycja ma na celu uświetnienie premiery polskiej linii czołgów we wspomnianej grze. 

Do utworu „Polska siła” został nakręcony wyjątkowy wideoklip, na którym widzimy artystów, a także… prawdziwy czołg z II wojny światowej. Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Prywatnie jestem wielkim fanem gier video, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu. Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo, że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do World Of Tanks było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a „World of Tanks” jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia. Gdyby ktoś miał okazję, polecam 

– powiedział raper. 

„World Of Tanks” to bardzo popularna, wieloosobowa sieciowa gra wydana w 2010 roku przez firmę Wargaming.net poświęcona czołgom z XX wieku. Gra oparta jest na modelu płatności free-to-play, czyli niewymagającym kupna lub płacenia abonamentu. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także