Ozzy Osbourne i Post Malone opublikowali animowany teledysk [WIDEO]

/ 12 lutego, 2021


Zabawny teledysk zobrazował najostrzejszy utwór z nowej płyty Ozzy’ego Osbourne’a.


Minął już rok od kiedy Ozzy Osbourne wydał album „Ordinary Man”. Na płycie znalazła się piosenka „It’s A Raid”, którą Ozzy zaśpiewał z raperem Post Malone.

Właśnie do promocji trafił animowany teledysk z utworem „It’s A Raid”. Możecie go obejrzeć poniżej.

Ozzy Osbourne tymczasem rozpoczął pracę nad nowym albumem. Producent i gitarzysta Andy Watt wyjawił w rozmowie z magazynem „Guitar World”, że prace idą pełną parą:

Prace są zaawansowane, ale wiesz, COVID wszystko utrudnia. Codziennie przed pracą poddajemy się testom, a w studiu jestem tylko ja, Ozzy i realizator. Teraz wszystko więc zajmuje nieco dłużej. Niektóre z piosenek na płycie trwają po 8-9 minut i są szalone. Jestem tą płytą podekscytowany.

W nagraniu nowej płyty wezmą udział także goście:

Będzie kilku gości. Nie mogę niczego powiedzieć na pewno zanim nie zakończymy pracy, ale podstawowe ścieżki nagrałem z Chadem Smithem i Robertem Trujillo. Kilka kawałków zagrał także Taylor Hawkins z Foo Fighters. Jego styl przypomina płyty Ozzy’ego z lat 80. Dla rockowego fana fajnie będzie jak na połowie płyty zagra Chad Smith, a na drugiej Taylor Hawkins.

Robert Trujillo, który teraz gra w Metallice, grał już w zespole Ozzy’ego Osbourne’a i nagrał z nim album „Down To Earth” z 2001 roku.

Więcej o Ozzym i Black Sabbath przeczytasz w Wydaniu Specjalnym, teraz dostępnym w specjalnym pakiecie.

5X WYDANIE SPECJALNE – TYLKO W SKLEPIE „TERAZ ROCK”

KOMENTARZE

Przeczytaj także