Ozzy Osbourne i Tony Iommi znów na scenie. Wykonali wspólnie przebój Black Sabbath [WIDEO]

/ 9 sierpnia, 2022

Zgromadzeni na stadionie w Birmingham ludzie bez wątpienia nie spodziewali się, że zobaczą wspólny występ muzyków Black Sabbath…


Legendarni muzycy Black SabbathOzzy Osbourne i Tony Iommi – zaskoczyli fanów podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Wspólnoty Narodów, które odbywały się w ich rodzinnym mieście – Birmingham. W poniedziałkową noc wykonali wspólnie utwór „Paranoid”.

Występ był wyjątkowy z wielu powodów. To pierwszy raz od lutego 2017 roku (ostatniego koncertu Black Sabbath), gdy wspomniana dwójka pojawiła razem na scenie. Nie wspominając o tym, że był to pierwszy występ Ozzy’ego na żywo od prawie trzech lat i pierwszy od czasu przejścia poważnej operacji szyi.

Wszystko zaczęło się od wstępu do utworu „Iron Man”. Zza kulis Ozzy zaśpiewał pierwszy wers i zaraz później pojawił się na scenie. 30 tysięcy osób nie mogło uwierzyć w to, co widzą. Obok wokalisty pojawił się Tony Iommi. Skład zespołu uzupełnili basista Adam Wakeman i perkusista Tommy Clufetos.

Wykonanie „Paranoid” zostało profesjonalnie zarejestrowane:

Ozzy Osbourne – bohater jednego z naszych „Wydań Specjalnych” – jakiś czas temu zapowiedział solowy album. Wydawnictwo zatytułowane „Patient Number 9” zapowiadają dwa utwory. Jednym z nich jest „Degradation Rules”. Gościnnie w kompozycji wystąpił… Tony Iommi.

Tracklista płyty „Patient Number 9”:

 1. Patient Number 9 (feat. Jeff Beck)
 2. Immortal (feat. Mike McCready)
 3. Parasite (feat. Zakk Wylde)
 4. No Escape From Now (feat. Tony Iommi)
 5. One Of Those Days (feat. Eric Clapton)
 6. A Thousand Shades (feat. Jeff Beck)
 7. Mr. Darkness (feat. Zakk Wylde)
 8. Nothing Feels Right (feat. Zakk Wylde)
 9. Evil Shuffle (feat. Zakk Wylde)
 10. Degradation Rules (feat. Tony Iommi)
 11. Dead And Gone
 12. God Only Knows
 13. Darkside Blues

Okładka płyty „Patient Number 9”:

TRZYPAK WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także